Školní jídelna » Školní jídelna, jídelní lístek

VÝBĚR JÍDEL (strava.cz)

 

JÍDELNÍČEK

 

Provozní řád jídelny

 

Přihláška ke stravování 2018-19

 

Seznam alergenů

 

UPOZORNĚNÍ  !!!

Česká spořitelna ruší platby inkasem ( sběrný účet ČS ), změňte prosím tyto platby na trvalý příkaz. Poslední platby budou sehrány v listopadu r. 2018 ( za měsíc říjen ). Zadejte prosím trvalou platbu vždy k 20. v měsíci ( první platba k 20. říjnu na listopad ) – platba je vždy na následující měsíc.

Je třeba vyplnit nové číslo účtu ( pokud budete platit z jiného ) a variabilní symbol ( dostanete v kanceláři ŠJ 2. , nebo sdělím po teleonu ).

Peníze budete posílat na účet ŠJ 2. ZŠ   t.j.  524 845 389 / 0800

—————————————————————–

 

Školní jídelna 2.  začíná vařit od 4.9. 2018. Od tohoto dne budou přihlášeni všichni strávníci platící bankovním převodem ( přihlášeni budou na dny, které měli objednané minulý školní rok), pokud chcete nastavit obědy podle nových rozvrhů, zavolejte, prosím.

Hotově přijímáme platby v kanceláři ŠJ 2.  od středy 29.8. –  do 7.9. 2018   –   od 7-  do 12.hod.

 

Dále pak v úředních hodinách              –         od 10.9. 2018    – od 7 – do 10. hod      denně  ( pracovní dny )

 

Hlídejte si prosím nastavení svých plateb, je to asi hloupé, ale i Vaše dítě stárne, není proto možné posílat na účet stejnou částku od první do deváté třídy. Platby se mění podle věku dítěte. ( viz níže uvedené info )  Pokud nemá strávník dostatečnou výši konta, obědy se mu nepřihlásí. Dorovnání přes prázdniny již není možné. Máme nový program, který toto neumožňuje. Přes prázdniny peníze tedy neposílejte, zadejte dostatečné platby do května r.2018.

Děkuji.       Malíčková Zdeňka

 

1.9. 2018

UPOZORNĚNÍ   všem, kteří platí obědy trvalým příkazem z účtu !!!

Trvalý příkaz se zadává k 20. v měsíci, platba má být na následující měsíc, ne zpětně.  Výše oběda je stanovená věkem dítěte.  Prosím navyšte si platby, dle ceníku. Pokud nebude mít strávník pokryté obědy na další měsíc, program ho nepřihlásí. Hotovostní platby na následující měsíc přijímáme vždy po 20. stávajícího měsíce.

Děkuji za pochopení.

Malíčková Zdeňka

 

BANKOVNÍ  SPOJENÍ   na ŠKOLNÍ JÍDELNU 2.

Pro trvalé a jednorázové platby  č.ú.  524 845 389 / 0800

variabilní s.  – evidenční číslo – info v kanceláři ŠJ 2.  ,  zpráva pro příjemce – jméno a příjmení dítěte ( především pokud má dítě příjmení jiné, než plátce

 

Nový strávník vyplní přihlášku se kterou přijde do kanceláře ŠJ 2. a domluví podrobnosti ( jakým způsobem budou probíhat platby, ze které banky – zadat číslo účtu, zakoupit čip, nastavit objednávky dle odběrových dnů , zadat přístupová hesla na internetové objednávání  .. ).

 

Od září r. 2015 jsou dána do oběhu nová identifikační média – čipy. Cena čipu je 117,- Kč.

 

Služba ŠJ 2. po internetu je aktivní. Pokud ji ještě nemáte, můžete aktivovat v kanceláři ŠJ 2. Tato služba umožňuje

přihlašování a odhlašování zaplacených obědů, zároveň pak změnu oběda č. 1 na oběd č. 2 a naopak. Po provedené změně dáte odeslat a vše se uloží do objednávek vašeho dítěte. Uvidíte zde aktuální informace o vašich platbách, ohláškách, vydané stravě, o stavu konta.  Zároveň je aktivní ojednávání jídel na následující den i na jídelně.

Službu objednávání přes internet zavádíme zdarma, funguje i přes mobilní teleon.

 

www.strava.cz/istravne/3839

 

UPOZORNĚNÍ VŠEM STRÁVNÍKŮM !!!

Přihlašte se prosím co nejdříve, po naplnění kapacity ŠJ 2. , nemohu další strávníky již přihlásit. Děkuji za pochopení.

 

 

Obecné informace, kontakty:

Od 1.1. 2012 cena za oběd v ŠJ 2. Sedlčany :

7 – 10 let … 23,- kč

11 – 14 let .. 25,- kč

15 a více …27,- kč

V ceně oběda je zahrnuta polévka a hlavní jídlo, popř. salát, ovoce, moučník, jogurt – dle finančního normativu.

Možný výběr ze dvou jídel a odnos oběda ve vlastních nádobách pouze první den nemoci.

 

PROSÍM NAHLASTE ZMĚNY VČAS !!!

Obědy se odhlašují a přihlašují den předem do 13.30. hod. V době nemoci a dovolené není možné odebírat obědy, pouze první den nemoci, pokud strávníkovi oběd již nelze odhlásit!

Pokud je konec školního, nebo kalendářního roku, proběhne uzávěrka, na kterou jsou všichni upozorněni na jídelníčku, na těchto stránkách, nástěnce ŠJ 2. a na dveřích ŠJ 2., po této uzávěrce není možné obědy přihlásit ani odhlásit.

Žádám rodiče, aby kontrolovali dětem karty na obědy. Karta nesmí být znehodnocena – rozlepená, podmáčená, ohnutá, rozkousaná … Zničené karty mohou poškodit optické senzory a jejich oprava není finančně zanedbatelná. V tomto případě žádám strávníky o zakoupení čipu, který stojí  116,-, nebo 117,- Kč.

Laminované karty již nejsou v prodeji.

 

Provozní řád ŠJ 2.  na požádání v kuchyni, nebo v kanceláři ŠJ 2.

 

Po dobu nepřítomnosti ředitelky ŠJ 2 ( lékař , nemoc, školení ..apod ), zastupuje vedoucí kuchařka  p. Dikunová  ( přihlášky, odhlášky, hotovostní  platby za stravné ), pokud budete potřebovat jinou službu, lze domluvit po telefonu – mobil 736 138 023.

Děkuji za pochopení.

Malíčková

 

telefon na jídelnu : 318 875 547 – po 7. hod      ( nenahrávejte zprávy, není jim rozumět )

mobil: 736 138 023 ( volání, zprávy SMS ), není v provozu 24 hodin denně, většinou od 7 hodin do 14. hodin SMS – vyzvedávám

e-mail:  jidelna@propojeni.cz       ( na e-mail – neposílat odhlášky prosím )

 

ředitelka ŠJ 2. ZŠ Zdeňka Malíčková

 

 

Návrh střednědobého výhledu_70999112_2.ŠJ SedlčanyPlán odpisů_7099112_2.ŠJ SedlčanyNávrh rozpočtu fondového hospodaření_70999112_2.ŠJ SedlčanyNávrh rozpočtu_70999112_2.ŠJ Sedlčany

 

ÚOOÚ


                                         

                               

        2013  ©  2. základní škola - škola Propojení Sedlčany  |   Přihlásit se