top » Informace k zápisu

Vážení rodiče,
pokud máte u nás ve škole sourozence a pro budoucího prvňáčka vyberete opět naši školu, prosím o vyplnění přiloženého formuláře. Hodně se tím zrychlí administrativa v den zápisu, 6.4.2018. Vyplněné prosím předejte buď třídnímu učiteli nebo rovnou do ředitelny. Formulář mi také můžete zaslat mailem na adresu j.jandova@propojeni.cz.
Ve čtvrtek 5.4. Vás rádi přivítáme na Dni otevřených dveří, od 8 hodin můžete nahlédnout do tříd, kde budou učit budoucí paní učitelky třídní prvních tříd nebo navštívit výuku Hejného matematiky, angličtiny a jiných předmětů. Časový rozvrh bude v dostatečném předstihu zveřejněn na stránkách školy. Odpoledne jste od 16 hodin srdečně zváni na besedu o škole a o prvním ročníku s učitelkami budoucích 1. tříd Gabrielou Gyömberovou, Vlaďkou Bursíkovou a s ředitelem školy.
Při samotném zápise nezapomeňte prosím nejprve přijít vyřídit se mnou všechny  formality (odevzdat dotazník a předložit rodný list; také Vás poprosíme o Vaši mailovou adresu)  a teprve potom navštívíte třídu, kterou si vyberete – třeba podle pohádky.
Zápisu se neobávejte, byli bychom rádi, abyste na zápis rádi vzpomínali…

Těšíme se na Vás, Jitka Jandová, zástupkyně ředitele

Formulář pro sourozence k zápisu 2018


                                         

                               

        2013  ©  2. základní škola - škola Propojení Sedlčany  |   Přihlásit se