Aktuality


30.6. prázdniny :-)))

30.6. vysvědčení

30.6. vyřazení – prima, 9.AB

29.6. poslední zvonění

29.6. knihovna 8. roč.

28.6. Zahradní slavnost

28.6. florbal 2.st. – GOA

28.6. listování 6. roč.

28.6. knihovna 7. roč.

27.6. přijetí úspěšných žáků u starosty

27.6. knihovna 6. roč.

24.6. 1.A, 2.-4.roč. – divadlo Kamýk

24.6. 1.B dopravní hřiště Štětkovice

23., 24.6. výlety 2. st.

23.6. 1.AB pasování na čtenáře

23.6. setkání s rodiči budoucích žáků 17:00 aula

22.6. pedagogická rada

22.6. olympijský běh – Taverny

22.6. knihovna 9. roč.

21.6. kavárna 5.B, 6.B

21.6. divadlo 1. st.

21.6. 1.A dopravní hřiště Štětkovice

20.6. kavárna 5.A

20.6. autorské čtení 1.A + 9.A

17.6. 2. st. hudební pořad 35,-

16.6. autorské čtení 1.B + 9.B

16.6. den pro nově příchozí žáky

15.6. 5. roč. vystoupení v MŠ

15.6. výjezd školního parlamentu

15.6. výlet – náboženství

14.6. 6. + 7. roč. – beseda PČ ČR (20 Kč)

14.6. obhajoby AP (+ 8. třída)

2.6. atletická všestrannost 1.-3. Taverny

2.6. 6.A kavárna

1.6. 3.AB výlet

31.5. 5.AB knihovna

31.5. 7.B kavárna

30.5. 4.A kavárna

27.5. bivak 6.A

27.5. 4.AB Vrchotovy Janovice

27.5. T-ball 6.-7. roč.

26.5. 7.AB Vrchotovy Janovice

26.5. výlet 1.AB

26.5. T-ball 4.-5. roč.

26.5. Anglické divadlo KDJS

25.5. T-ball 1.-3. roč.

25.5. 6.AB Vrchotovy Janovice

25.5. výlet 2.AB

24.5. knihovna 4. roč.

23.5. knihovna 3. roč.

23.-27.5 Řetězové provádění Vrchotovy Janovice

20.5. bivak 7.A

19.5. ŠD – návštěva hasičů

19.5. Praha – Obecní dům – vybraní žáci

18.5. rodičovská kavárna 3.A

17.-18.5. Toulky Prahou 9.B

17.5. besídka 2.B

17.5. výlet 4. roč.

14.5. Rodinné klání

13.5. KMD

13.5. focení tříd – zbytek 1. stupně

12.5. Vonička

12.5. Pohár Rozhlasu 8.+9.

11.5. focení tříd – 3.A, 5.A, 2. stupeň

11.5. Dublovický slavík

10.5. Pohár Rozhlasu 6.+7.

10.5. výlet ŠD

6.5. 2.B sauna

5.5. ŠD pěší výlet

5.5. 1.AB besídky

4.5. 2.A besídka

4.5. den AP

4.5. školní parlament

2.5. 9.B rodičovská kavárna

28.4. konzultační den

28.4. Setkání se zajímavými osobnostmi

27.4. 2.A sauna

27.4. McDonalds Cup 5. roč.

25.-27.4. tria

25.4. 2.AB knihovna

22.4. výbor SRPŠ

22.4. Den Země

21.4. pedagogická rada

21.4. okr. kolo Bi olymp. kat. D

20.4. McDonalds Cup 1.-3. roč.

20.4. 2.B rodičovská kavárna

19.-20.4. 9.A Toulky Prahou

19.4. 5.AB výlet

18.4. 3.B rodičovská kavárna

15.4. McDonalds Cup 1. st.

15.4. 8.A beseda „Právní povědomí“

14.4. KDJS – soutěž mezi knihovnami

14.4. Vybíjená 4.-5.tř.

13.4. okr. kolo Bi olympiády

13.4. 4.B sauna

13.4. 2.A rodičovská kavárna

13.4. Sběr papíru

12.4. Vybíjená 1.-3.tř – 1.ZŠ

11.4. krajské kolo Čj olympiády

7.-8.4. Sdílení PŠÚ družiny a kluby

6.4. Coca-cola Cup Beroun

5.4. okr. kolo M olympiády

5.4. Budu prvňáčkem IV.

4.4. školní parlament

4.4. 1.AB knihovna

1.4. Výstava „O nejkrásnější vajíčko“

31.3. ŠD výlet

28.3. Velikonoční pondělí

24 a 25.3. Velikonoční prázdniny

23.3. karneval ŠK

22.3. Velikonoční trojboj na 1. ZŠ

22.3. Terezín exkurze (někteří deváťáci)

21.3. Budu prvňáčkem III.

18.3. ŠD bivak – ZRUŠENO

18.3. matematický KLOKAN

17.3. 1.B rodičovská kavárna

16.3. Carmina 13:00

15.3. srdíčkový den

14.3. Bigband TAFT SCHOOL USA (11:00 KDJS)

11.3. ŠD karneval

11.3. Vynášení Morany

10.3. 1.A rodičovská kavárna

10.3. 5.AB knihovna

9.3. 4.AB bruslení

5.3. 2. + 3. roč. bruslení

4.+5.3. „Ať žijí duchové“

2.3. 4.AB sauna

2.3. parlament

1.3. 1.AB knihovna

29.2. Bílý den

25.2. Aj olympiáda okres

25.2. SOU Dubno akce pro 8. a 9. roč.

23.2. Budu prvňáčkem II.

15.-19.2. jarní prázdniny

12.2. 2. a 3. roč. – bruslení

11.2.Budu prvňáčkem I.

11.2. Setkání s osobnostmi – olympionik Dan Havel

10.2. 4.AB bruslení

9.2. Masopust

5.2. Ples školy

5.2. školní parlament

5.2. 9. roč. zápis k AP

4.2. 2. st. třídnické hodiny

4.2. olympiáda Čj

2.2. olympiáda Nj

1.2. KMD – odjezd 17:00

1.2. vyvěšení témat AP

1.2. 1.AB knihovna

29.1. pololetní prázdniny

28.1. vysvědčení

26.1. 1. st. florbal Think Blue Cup- krajské kolo

22.1. 1. st. divadlo (ZŠ Kamýk)

21.1. pedagogická rada

20.1. okr. kolo D olympiády

20.1. M. Vítková beseda 1.B

19.1. šk. kolo Z olympiády

19.1. schůzka organizátorů plesu (16:00 v 7.B)

15.1. Zápis do prvních tříd

14.1. Den otevřených dveří a beseda

13.1. 2.B čtenářská dílna s paní Vítkovou

9.-16.1. 7. třídy – lyžařský kurz

7.1. třídnické hodiny

6.1. školní parlament

23.12. – 3.1. Vánoční prázdniny

22.12. třídní vánoční besídky

18.12. 1.AB Vánoce v lese

17.12. Setkání při svíčkách

16.12. 4.B sauna

14.12. KMD – odjezd 16:00

14.12. Beseda – Z. Frantová (knihovna)

11.12. Borec Sedlčan

11.12. 7.A knihovna

10.12. ZUŠ adventní ťukání 10:15

9.12. exkurze Dobříš fy Bobcat (9. roč.)

8.12. 9.AB beseda 13:15

8.12. srdíčkový den

8.12. školní kolo Čj olympiády

4.12. Mikuláš

3.12. konzultační den 15.-17. hod

2.12. 5.A knihovna

2.12. školní parlament

1.12. 1.A, 5.B knihovna

30.11. 2.A lit. dílna s M. Vítovou

30.11. 1.B knihovna

28.11.-4.12. Anglie

27.11. florbal 6.-7.- okresní kolo Dobříš

27.11. SOU Č. Hrádek – „A je to“ – 6 kluků z 9. roč.

26.11. ŠD šiškiáda

25.11. začínají rodičovské schůzky – tria

24.11. 15:30 výbor SRPŠ

24.11. šk. kolo D olympiády

24.11. 4.AB knihovna

20.11. 3.B – dílna J. Nietscheho

20.11. florbal 8.-9.roč. dívky – okresní kolo Dobříš

20.11. chlapci 9.roč. exkurze Č. Hrádek – odloženo

19.11. pedagogická rada

18.11. florbal 6.+7.roč. – odloženo

18.11. plavání 3.AB

18.11. 9.AB muzeum – ZUŠ o V. Havlovi

17.11. Státní svátek

16.11. ředitelský den

2.-13.11. SCIO – 9. roč.

13.11. 8. + 9. roč. florbal GOA Sedlčany

13.11. 4. + 5. roč. florbal Dobříš

13.11. 9. roč. – beseda – srpen 1968 (PhDr. K. Kříž)

12.11. ŠD výlet Kosova Hora

12.11. Setkání se zajímavými osobnostmi

11.11. Anglie – schůzka rodičů 15:30 aula

11.11. 4.A sauna

10.11. Hrajeme si na prvňáčka I.

10.11. 6. + 7. roč. – florbal 1. ZŠ

10.11. 1.AB knihovna

6.11. ředitelský den, ŠD v provozu, ŠJ nevaří (FPI)

5.11. 15:30 kino – setkání rodičů 9. roč. s náboráři

5.11. třídnické hodiny

4.11. ŠD Drakiáda od 16:00 na Ciheláku

2.11. parlament 4. hod.

29.,30.10. podzimní prázdniny

28.10. státní svátek

27.10. ŠD kloboukové disco

27.10. 3.B knihovna

27.10. ČD 9 – zájemci exkurze do Národní knihovny

22.10.Informační bulletin č. 2

22.10. ŠD draci-zrušeno(počkáme na lepší počasí)

22.10. 4.B dopoledne „Šašek“

22.10. florbal 4.-5-roč. – Příbram

21.10. rodiče žáků 2.r.-aula 15:30-párové vyučování

16.10. 7.B knihovna

15.10. 1.B schůzka rodičů 15:30

15.10. 6.B knihovna

14.10. Minifotbal – Taverny

13.10. Sběr papíru

8.10. 1.A schůzka rodičů 15:00

7.10. Vytrvalostní běh – Taverny

6.10. 9. roč. knihovna

30.9. Coca-Cola Cup

30.9. 5. roč. knihovna

30.9. Parlament

29.9. Přespolní běh Příbram

29.9. 3.A knihovna

28.9. Státní svátek

25.9. ŠK – výprava na hvězdárnu (večer)

25.9. KMD odjezd 16:00

25.9. T-ball 6.+7.roč.

24.9. Srdíčkový den 9.A

24.9. knihovna 6.A

24.9. T-ball 4.+5.roč.

22.9. 5. roč. dopravní výchova Příbram

22.9. 2. roč. knihovna

22.9. 9. roč. návštěva SPŠ Příbram

10.9. knihovna 9.B

10.9. knihovna 9.B

9.9. knihovna 8.A

9.9. setkání rodičů 4. tříd

8.9. rodičovská schůzka 1.AB

8.9. knihovna 9.A

7.-9.9. Adaptační kurz žáků šestých tříd

1.9. Slavnostní zahájení školního roku 2015-16




Srpen  2016
Po Út St Čt So Ne
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  






Studijní úspěchy 2015-16

Studijní úspěchy 2014-15









        2013  ©  2. základní škola - škola Propojení Sedlčany  |   Přihlásit se