Aktuality

Seznam budoucích prvňáčků

27.6. slavnostní zakončení školního roku

26.6. poslední zvonění

26.6. 3.AB plavání

25.6. Zahradní slavnost zrušena

24.6. Hrajeme si s řemesly – Č. Hrádek

24.6. 4.AB dopravní hřiště

Informační bulletin – červen

23.6. 1.B cyklovýlet

23.6. 5.B rafty

23.6. florbal kluci

19.6. 2. st. výlety

19.6. 3. roč. plavání

18.6. pedagogická rada

18.6. 9. roč. – prevence HIV
17.6. Obhajoby absolventských prací rozpis

10.6. KDJS (ZŠ Dublovice hraje divadlo) 1. st.

9.6.-15.6. Častoboř (Po-Čt 2.st., Čt-Ne 1.st.)

6.6. 5. a 9. tř. – setkání s Mons. B. Kolářem

6.6. návštěvní den pro nově příchozí

5.6. 9.B – Sukova síň

5.6. 1.AB knihovna

5.6. 3.AB plavání

4.6. Výjezdní zasedání školního parmanentu

4.6. atletická všestrannost 1.st.

3.- 4.6. 5. a 6. třídy – testování

30.5. 9.,6.tř. V. Janovice 9-11 hod

30.5. 1.AB výlet

30.5. T-ball 3.roč.

29.5. 5.AB výlet

29.5. 3.AB plavání

28.5. 8.AB V. Janovice 9-11 hod

27.5. 7.AB V. Janovice 9-11 hod

27.5. 5.AB cyklovýlet

27.5. 2.AB výlet

27.5.-1.6. Řetězové provádění Vrchotovy Janovice

24.5. Rodinné klání – stadion Taverny

23.5. KMD

23.5. Absolventské práce

23.5. 6.-7. roč. – T-ball

22.5. 5. roč. – T-ball

22.5. 3.AB plavání

22.5. Dublovický slavík

22.5. 4.roč. – dopravní výchova

21.5. krajské kolo OVOV

21.5. Vonička (1.-3. roč.)

20.5. Vonička (4.-5. roč.)

19.5. fotografování

15.5. 1.B, 2.B Den matek

15.5. 8.+9. roč. Pohár rozhlasu

14.5. Běh pro Afriku – přeloženo na září

13.-14.5. Toulky Prahou 9. ročník

13.5. 4.AB výlet

13.5. 6.+7. roč. Pohár rozhlasu

9.5. ředitelský den

8.5. státní svátek

7.5. 2.A Den matek

6.5. 3.AB výlet

6.5. Budu prvňáčkem III.

2.5. ředitelský den

1.5. státní svátek

30.4. OVOV 5. tř. 1. ZŠ

29.4. 1.B – tria

29.4. McDonald´s Cup – 4. a 5. roč.

29.4. konzultační den 15 – 17 hod

28.4. 1.B – tria

28.4.Den Země – zpráva do Sedlčanského kraje

25.4. vyhodnocení „O nejkrásnější velikonoční vajíčko“

25.4. Fair Trade – žáci 1. ZŠ

23.4. vybíjená 4.-5.roč. na 1. ZŠ

23.4. McDonald´s Cup 2.-3.roč. Taverny

22.4. „O velikonoční vajíčko“ – výběr exponátů do čtvrtka

22.4. ŠD celodenní výlet Praha – Šestajovice

22.4. Budu prvňáčkem II.

21.4. velikonoční pondělí

17.-18.4. velikonoční prázdniny

16.4. výbor SRPŠ 15:30

15.4. pedagogická rada

15.4. velikonoční trojboj na 1. ZŠ (1. stup.)

15.4. 4.AB výlet – ZRUŠENO

9.4. krajské kolo Chemické olympiády

9.4. okresní kolo Matematické olympiády

9.4. COMDI – 8. roč., individuální interpretace

9.4. Budu prvňáčkem I.

8.4. okresní kolo Biologické olympiády

7.4. 4.AB dopravní výchova

4.4. vynášení Morany

4.4. interpretace COMDI 8. ročník

2.4. sběr papíru a výsledek

1.4. školní parlament

31.3. florbalový turnaj holky, kluci 6.-9.tř. – 1. ZŠ

28.3. ředitelský den

27.3. 9.AB knihovna

26.3. BI olympiáda

26.3. Carmina – oblastní kolo – 8:30 v aule

25.3. 5.AB bruslení

25.3. 9.B – srdíčkový den

24.3. testování COMDI – 8. ročník

21.3. ŠK bruslení

21.3. 7.AB knihovna beseda „Postižení mezi námi“

20.3. 8.AB knihovna

19.3. 4.AB bruslení

19.3. COMDI (profesní orientace) – 8. roč. – úvod

18.3. 6. tř. – knihovna

17.3. krajské kolo Z olympiády

14.3. ŠK disco 18-20 hod.

13.3. Terezín – dějepisná exkurze

12.3. Carmina – školní kolo

11.3. 1.AB knihovna

10.3. 3.AB knihovna

10.3. Karneval ŠD – aula 13-15 hod.

7.3. 2.+3. třídy – McDonald´s Cup

7.3. 5.AB + 2.st. – kino – Mexiko – 40 Kč

5.3. 4.AB sauna

5.3. 2.B knihovna

4.3. 4.+5. třídy – McDonald´s Cup

4.3. školní parlament – 9:00

3.3. 6.A, 7.AB knihovna

28.2. knihovna – projekt „Vím, kam patřím“

25.2. 4.AB knihovna

25.2. 5.AB bruslení

24.2. 5.AB knihovna

19.2. 4.AB bruslení

19.2. Čína – přednáška 7.AB

19.2. KMD – odjezd 13:00

18.2. olympiáda Z

17.2. pí. Schindlová (Policie ČR) – trestní právo – 8.AB

14.2. Ples školy – 19:30 KDJS

13.2. olympiáda AJ

13.2. 5.AB knihovna

12.2. olympiáda ČJ, BI

11.2. techmánie Sezimovo Ústí (část 9. roč.)

11.2. olympiáda NJ

10.2. olympiáda CH

3.2.-7.2. jarní prázdniny

Dotazník „Zdravá škola“ zde

31.1. pololetní prázdniny

30.1. pololetní vysvědčení – 5.hod.

29. a 30.1. bez odpoledního vyučování

28.1. okresní kolo D olympiády

23.1. 8. a 9. tř. – Schindlerův seznam, 8 hod.

21.1. pedagogická rada

17.1. 9.B knihovna

17.1. Zápis

16.1. 6.A, 9.A knihovna

16.1. Beseda s rodiči budoucích prvňáčků

16.1. Den otevřených dveří

13.1. třídní schůzka 1.B

11.1.-18.1. lyžařský kurz 7. tříd (odjezd v 9:00)

9.1. 6.A knihovna (!! přeloženo na 16.1)

9.1. 7.AB a 9.AB – Prevence rizikového chování

8.1. schůze třídních důvěrníků a pomocníků organizace plesu školy v 16:00 v 1.B (nová budova)

21.12.-5.1. 2014 vánoční prázdniny

20.12. KDJS – promítání školních filmů

18.12. 2.B knihovna

17.12. 2.A knihovna

13.12. KDJS – ZŠ Kamýk n. Vlt. hraje FIK MIK

12.12. Setkání při svíčkách 16:00

11.12. Adventní ťukání KDJS – 1. stupeň v 10:00

6.12. Borec Sedlčan

5.12. Mikuláš

4.12. 5.AB – večerní procházka Č. Hrádek

4.12. 4.AB sauna

3.12. KMD – Praha

3.12. 5.AB sauna

3.12. srdíčkový den

3.12. 9. ročník – COMDI – individuálně

29.11. Č. Hrádek – exkurze 9. roč.

28.11. 15 – 17 hod – konzultační den

27.11. předvánoční Vídeň

26.11. 9.ročník – COMDI – interpretace

22.11. 9.B muzeum

22.11. 9. ročník – zápis AP

21.11. Začněme dobře

21.11. 4. – 5. tř. florbal Benešov

21.11. od 21.11. schůzky TRIO

20.11. 15:30 – schůze SRPŠ

19.11. pedagogická rada

19.11. 2. třídy plavání

18.11. 8.A knihovna

15.11. 9. ročník – testování COMDI „Odplouváme dál“

13.11. 9.AB prevence krizových jevů

12.11. 2. třídy plavání

11.11. 9.AB kariérové poradenství

11.11. 1.AB knihovna

8.11. „A je to“ + „Hrajeme si s řemesly“ – Č. Hrádek

7.11. setkání se zástupci SŠ 15:30 kino

7.11. pedagogická porada (výuka končí ve 12:35)

5.11. 2. třídy plavání

4.11. 7.AB prevence krizových jevů

1.11. ŠK jóga – beseda + cvičení

31.10. 1.AB knihovna

31.10. „Zkusme si to“ – SOU Bezručova – 9. roč.

31.10. 8.AB ZOO – odjezd 7:00

29.-30.10. podzimní prázdniny

28.10. Státní svátek

25.10. ŠD bramboriáda

25.10. 5.AB knihovna

24.10. 1.-4. tř. KDJS – ZŠ Dublovice – Broučci (20,-)

23.10. 5. a 6. třídy ZOO

23.10. 7.B knihovna

23.10. 9.AB – prevence krizových jevů

22.10. 2. třídy plavání

21.10. 7.A a 8.B knihovna

18.10. ŠK disco

18.10. Ředitelský den

17.10. bez odpoledního vyučování

17.10. sběr papíru

16.10. Florbalový turnaj Příbram – 4. a 5. třídy

16.10. divadlo NAŠLOSE- 8. a 9. třídy, 40 Kč

15.10. 7.AB – ZOO

15.10. 2. třídy plavání

14.10. 3.AB knihovna

9.10. Minifotbal – Taverny

9.10. Drakiáda ŠD v 16:00

8.10. 2. ročník plavání

3.10. 1.A třídní schůzka

3.10. vytrvalostní běh Taverny

2.10. školní parlament

2.10. 7. a 9. ročník – „Protidrogová prevence“

1.10. 1.B třídní schůzka

1.10. 5. ročník knihovna

1.10. 2. ročník plavání

30.9. CocaCola Cup Taverny

30.9. KMD Praha

30.9. odpadá odpolední vyučování (učitelský seminář POMÁHÁME ŠKOLÁM K ÚSPĚCHU nadace The Kellner Family Foundation)

27.9. 6. a 7. roč. – T-ball

26.9. 5. třídy T-ball

26.9. vytrvalostní běh Příbram

25.9. 3. ročník T-ball

25.9. 4. ročník – podzimní vycházka

Výuka náboženství začne od 2.10. – 1. st. ST 12:40-13:25 ve 4.A., 2. st. ČT 14:25-15:10 v 7.A

24.9. zasedání školního parlamentu

24.9. 2. ročník plavání

18.9. 9. třídy – návštěva SPŠ Příbram

17.9. Srdíčkový den 9.A

17.9. 2. tř. plavání

12.9. Oslava nové fasády

10.9. 2. třídy plavání

10.-15.9. Řetězové provádění V. Janovice – 5. třídy

9.-11.9. adaptační kurz 6.A

5.9. ŠK – workshop „Aktivní občan“

5.9. 4. až 7. ročník – návštěva městského muzea

4.9. zápis do kroužků školního klubu

2.9. zahájení a jak o tom psali v Příbramském deníku




Srpen  2014
Po Út St Čt So Ne
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


Studijní úspěchy 2013-14



Propojka v ČT - křížová cesta







        2013  ©  2. základní škola - škola Propojení Sedlčany  |   Přihlásit se